van civilizacije

Napustio grad i napravio kuću od otpada: Ne plaća ni struju ni vodu, a njegovo imanje izgleda kao bajka (Foto)

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Tim Kortce - napustio grad i napravio kuću od otpada Foto: Printscreen/YouTube/ Exploring Alternatives
Kanađanin Tim Kortce već 18 godina živi potpuno van sistema na udaljenom ostrvu, sam proizvodeći struju, hranu i ugrađujući sopstveni otpad u zidove kuće.

This browser does not support the video element.

02:16
Pogledajte kako sada izgleda zadužbina i stara kuća Petra I Karađorđevića! Emisija "Sa Žikom po Srbiji" obišla je Topolu - mesto bogato istorijom i tradicijom Izvor: Kurir televizija