NESTALA DEVOJČICA (5) U NOVOM SADU: Poslednji put viđena na Bulevaru oslobođenja - ceo grad na nogama
Dodajte Kurir u vaš Google izbor
U Novom Sadu nestala je petogodišnja devojčica. Poslednji put viđena je na Bulevaru oslobođenja, roditelji su nestanak prijavili policiji