Slušaj vest

Subotička policije je u toku protekla 24 sata, isključila iz saobraćaja petoricu vozača uključujući i jednog na mopedu bez vozačke dozvole i kacige, a pod dejstvom amfetamina i kanabisa, saopštila je danas lokalna policija.

U Subotici, iz saobraćaja su isključeni i muškarac (37) koji je upravljao "škodom“ sa 2,07 promila alkohola i tridesetčetvorogodišnjak, na električnom biciklu sa 1,91 promila alkohola.

U u blizini Subotice, policija je zaustavila muškarca (52) koji je upravljao biciklom sa 2,03 promila alkohola u organizmu, pa mu ga je, zbog ranijih prekršaja oduzela, dodaje se.

Na periferiji grada, saobraćajna policija zatekla je vozača (26) koji je, upravljajući "polom" sa 2,11 promila alkohola u organizmu izazvao saobraćajnu nezgodu sa materijalnom štetom.

Svi vozači su zadržani i protiv njih će biti podnete prekršajne prijave, dodala je Policijska uprava u Subotici.

Kurir.rs/Beta