BIVŠI DEČKO UBIO LEPU TEODORU! Bila je u 4. mesecu trudnoće: Sve se dogodilo dok je šetala sa ćerkama, širi se jeziv snimak
Teodora Marču (24), bivša učesnica šeste sezone rijalitija "Ostrvo ljubavi" ("Insula Iubirii") popularnog u Rumuniji, ubijena je u petak uveče na ulici u naselju Kosmopolis, u okrugu Ilfov.
Žena je bila u četvrtom mesecu trudnoće i u trenutku tragedije držala je za ruke svoje dve ćerke.
Trenutak ubistva zabeležen je kamerama. Muškarac je išao direktno ka njoj i pucao joj u grudi s veoma male udaljenosti. Kada je pala na zemlju, ispaljuje još dva metka u nju, od kojih je jedan pogađa u stomak.
Prijateljica žrtve uzela je bebu iz naručja mlade žene i zatražila pomoć od prisutnih. Neposredno nakon napada, muškarac je pobegao.
Policija je odmah stigla na lice mesta i zajedno sa medicinskom ekipom pružila prve mere pomoći žrtvi. Nažalost, Teodora je ubrzo nakon incidenta proglašena mrtvom.
Kako prenose rumunski mediji, nedugo zatim ubica je izvršio samoubistvo.
On je navodno bivši dečko Teodore.
U poslednjoj objavi na Fejsbuku, napadač je napisao: "To je samo pitanje vremena".
Takođe, na društvenim mrežama objavio je i druge poruke:
"Žene su dve vrste - božji hleb i đavolja proja";
"Nesreća je obavezna u životu čoveka da bi umeo da ceni sreću";
"Čovek se pravi skroman, a oči mu love bogatstvo", samo su neke od njegovih poslednjih poruka.
(Kurir.rs/Telegraf.rs)