SLIKA SAMA GOVORI: Sudija je oštetio Partizan i poklonio penal Vojvodini

Drama u Humskoj

Partizan i Vojvodina igrali su 1:1, a gosti su do izjednačenja stigli sa sumnjivog penala u 92. minutu

BEOGRAD - Fudbaleri Partizana su žestoko oštećeni na derbi meču 22. kola Superlige Srbije protiv Vojvodine.Utakmica je završena bez pobednika, 1:1, a gosti su stigli do izjednačenja sa penala u poslednjim trenucima meča.Partizan je poveo u 57. golom Obradovića, a glavni sudija Darko Bogdanović je u 92. minutu dosudio penal posle duela Trajkovića i Gaćinovića. Prekršaj je kao što to snimak pokazuje bio van 16 metara, a usledili su protesti igrača Partizana. Međutim, Bogdanović nije želeo da promeni odluku, a Milinković-Savić je bio precizan sa 11 metara.Posle ovog remija crno-beli se nalaze 3 boda iza Crvene zvezde.