Remi Radničkog i Vojvodine u Nišu

Superliga Srbije

Gol za Radnički dao je Dušan Kolarević u 21. minutu, dok je strelac za Vojvodinu bio Andrija Kaluđerović u 54.

Fudbaleri Radničkog i Vojvodine odigrali su nerešeno 1:1, u odloženoj utakmici šestog kola Super lige Srbije. Gol za Radnički dao je Dušan Kolarević u 21. minutu, dok je strelac za Vojvodinu bio Andrija Kaluđerović u 54. Vojvodina je imala priliku da izjednači i pre pogotka Kaluđerovića, ali je golman Radničkog Aleksandar Kešić odbranio penal koji je šutirao Stojan Vranješ u finišu prvog poluvremena. Novosadska ekipa je četvrta na prvenstvenoj tabeli posle sedam utakmica sa 13 bodova, koliko ima i Crvena zvezda, dok je Radnički peti sa bodom manje. Duel Radničkog i Vojvodine trebalo je da bude odigran 21. septembra, ali je odložen zbog proslave godišnjice Milanskog edikta na stadionu Čair u Nišu.