GOLEADA NA KROVU: Voždovac savladao Napredak u prvoj utakmici 24. kola Superlige

ako se po jutru dan poznaje

Fudbalera Voždovca pobedili su večeras na svom terenu Napredak sa 3:2 u prvoj utakmici 24. kola Super lige Srbije.

Utakmica na krovu Tržnog centra Stadion donela je mnogo uzbudjenja i pet golova.

Voždovac je poveo golom Nikole Srećkovića u 12. minutu, da bi Borko Duronjić u 29. duplirao prednost domaćina.

Napredak je preko Ibrahima Ndiajea smanjio zaostatak u 35. minutu i potom preuzeo inicijativu, ali nije uspeo da dodje do izjednačenja.

Kazna za promašaje stigla je u 80. minutu, a strelac je ponovo bio Srećković.

Kruševljani su veoma brzo uspeli da smanje zaostatak golom Ndiajea, ali to je bilo sve što su uspeli da urade na ovoj utakmici.

Voždovac je šesti sa 39 bodova, dok je Napredak sedmi sa 37.

Beta

KURIR SPORT: Zvezda i Partizan ovu šansu ne smeju da propuste! Dokle smo stigli u Evropi?