BEZ DLAKE NA JEZIKU

MRKELA POLUDEO POSLE DERBIJA: Gol je čist kao suza, Stojković mora na lečenje (KURIR TV)

Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela ocenio je da se jasno vidi da je gol njegove ekipe u večerašnjoj utakmici protiv Partizana regularan i oštro je kritikovao golmana crno-belih Vladimira Stojkovića zbog izjave da će se odreći državljanstva.

"Sasvim jasno se vidi da je lopta u vazduhu prešla gol liniju pola metra, gol je čist kao suza. Kao sportista ne mogu da prihvatim ovakve izjave golmana Stojkovića, izjave zadojene mržnjom. Ovakvo ponašanje zahteva hitno lečenje, ovo je za psihijatriju", rekao je Mrkela novinarima.

Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su večeras nerešeno 1:1, u 158. "večitom derbiju". Partizan je poveo u 33. minutu golom Rikarda Gomeša, a izjednačio je Ričmond Boaći u 72. minutu, posle sporne situacije, pošto je nejasno da li je lopta prešla gol liniju.

Stojković je posle utakmice bio iznerviran i rekao je da ga je sramota što je Srbin i da će se odreći državljanstva.

Crvena zvezda se pozabavila sumnjivim golom i ovom fotografijom pokušala da dokaže da je pogodak Boaćija regularan.