OVO NIJE FUDBAL, OVO JE UMETNOST! Fudbaleri Arsenala izveli jednu od NAJBOLJIH AKCIJA u istoriji! (VIDEO)

MAGIJA

Fudbaleri Arsenala postigli su gol protiv Lestera na neverovatan način.

Arsenal je posle preokreta savladao Lester 3:1 u 9. kolu Premijer lige i tako zabeležio desetu vezanu pobedu u sezoni.

Lester je poveo autogolom Beljarina u 31. minutu, a Ozil je u finišu poluvremena izjednačio na 1:1. U nastavku utakmice Arsenal je blistao.

U 61. minutu u igru je ušao Aubamejang i za samo pet minuta igre uspeo je da postigne dva gola! O drugom golu sjajnog fudbalera bruji fudbalski svet. Gol je pao posle definitivno najlepše akcije ove godine. Deset tačnih dodavanja od golmana, preko sedam igrača do strelca Aubamejanga... Magija!