SUDIJA MI JE OBEĆAO DA ĆE SVIRATI DVA PENALA ZA NAS: Skandal u Ligi nacija! Švedski fudbaler priznao da je imao razgovor sa sudijom (VIDEO)

STRAŠNO

Fudbaleri Švedske pobedili su u gostima selekciju Turske sa 1:0, u utakmici petog kola Lige nacija, a jedini gol na meču postigao je Andreas Grankvist u 71. minutu iz penala.

Švedska je ovom pobedom upisala četvrti bod i druga je na tabeli druge grupe B divizije Lige nacija. Na drugoj strani, Turska je ostala na tri boda i ispala u C diviziju.

Međutim, posle ovog meča u javnosti se podigla velika bura kada je švedski fidbalert Markus Berg otkrio da mu je sudija obećao da će dosuditi penal.

"Na poluvremenu sam otišao kod sudije kako bih mu se požalio zašto nam nije dosudio penal nakon prekršaja na meni. Rekao mi je: 'Pogledaću situaciju u svlačionici. Ako sam pogrešio, daću vam dva penala u drugom poluvremenu", prepričao je Berg razgovor sa sudijom.

Rumunski sudija je delimično ispunio obećanje. Dosudio je jedan jedanaesterac koji je Tursku izbacio u niži rang.

Tu situaciju možete pogledati na 8:20.