NAVIJAČI LIVERPULA RAZAPELI HRVATA NA DRUŠTVENIM MREŽAMA! Igrao je samo dva minuta... Sasvim dovoljno da svojim potezima DOVEDE DO LUDILA sopstvene navijače!

nisu birali reči

Navijači Liverpula osuli su žestoku paljbu na društvenim mrežama po svom defanzivcu - hrvatskom reprezentativcu Dejanu Lovrenu.

Liverpul je uz dosta muke uspeo da izbori plasman u nokaut fazu Lige šampiona. Redsi su na svom terenu savladali Napoli rezultatom 1:0.

Ipak, malo je nedostajalo da vicešampion ispadne iz takmičenja u 92. minutu, kada je Hrvat, koji je ušao samo dva minuta ranije na teren, napravio kardinalnu grešku. Ostavio je Arkadijuša Milika samog ispred gola. Na sreću navijača Liverpula, fantastični Alison Beker je odbranio čist zicer i tako spasao domaći tim.

Navijači Liverpula već duže vreme ne mogu da smisle Lovrena. Čim su videli da se sprema da uđe u igru, fanovi Redsa su zatrpali Tviter uvredljivim komentarima na račun Hrvata, a kada je napravio kiks potpuno su poludeli.

Jednostavno, nisu birali reči. Svi su saglasni da treba da "leti" iz kluba u januaru.