FUDBALSKA PREVARA VEKA: Pogledajte kako su Sirijci došli do penala protiv Australije na Azijskom kupu (VIDEO)

NEZABELEŽENO

Fudbalska reprezentacija Australije opravdala je ulogu favorita u meču poslednjeg kola grupne faze Azijskog kupa protiv Sirije (3:2), ali malo je nedostajalo da se dogodi iznenađenje.

"Kenguri" su do pobede stigli tek u 93. minutu golom fudbalera Seltika Toma Rogića.

Utisak meča ipak je penal, kojim je Sirija u 80. minutu stigla do izjednačenja na 2:2.

Sudija iz Meksika Sesar Arturo Ramos Palazuelos pokazao je na belu tačku iako je reprezentativac Sirije pao posle sudara sa svojim saigračem?!

Sirijcima je prevara uspela i to na tako velikom takmičenju, ali ipak nisu uspeli da načine iznenađenje.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: EPA/ALI HAIDER)