KOME JE BILA UPUĆENA OVA PORUKA? Simeone se hvatao za međunožje posle VAR-a i priznatog gola Atletika! (VIDEO)

NEOBIČNO SLAVLJE

Dijego Simeone potpuno je odlepio od sreće kada je Atletiko poveo protiv Juventusa u osmini finala Lige šampiona!

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su na svom terenu Juventus sa 2:0, u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.

Atletiko je poveo u 78. minutu golom Hose Marije Himenesa, a pobedu je obezbedio kapiten Dijego Godin golom u 83. minutu.

Želeo je temperamentni Argentinaca da pokaže koliko su hrabri njegovi igrači, jer nisu ustuknuli posle VAR poništavanja gola Alvara Morata, a bilo je revolta zbog ove intervencije.

U 70. minutu gol za Atletiko postigao je Morata, ali je sudija posle pregledanog snimka poništio pogodak zbog prekršaja napadača madridske ekipe nad Đorđom Kjelinijem.

Posle toga, igrači su još jače krenuli ka golu Juventusa i zapravo je opet VAR mogao da poništi pogodak.

Ovaj put se tome nije pribeglo, a ljubitelji fudbala su se do suza nasmejali Čolovom slavlju...