SPEKTAKULARNI DERBI DELA MADONINA: Inter je gazda u Milanu! Pet golova i mnogo vatre na San Siru (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Intera dobili su spektakularni Derbi dela Madonina!

"Neroazuri" su kao nominalni gosti savladali Milan 3:2 u derbiju 28. kola Serije A.

Inter je preskočio na tabeli gradskog rivala i vratio se na treće mesto sa 53 boda, dva više od "rosonera".

Prštalo je na sve strane na "San Siru" večeras.

Inter je poveo već u trećem minutu golom Vesina.

Posle pola sata igre Vesino je imao još jednu, veliku šansu, ali je nije iskoristio.

Kad već Urugvajac nije pogodio, jeste Holanđanin De Fraj, u 51. minutu za 0:2.

Brzo se Milan vratio u igru, jer je u 57. minutu Bakajoko prepolovio zaostatak.

Međutim, samo deset minuta kasnije "neroazuri" su ponovo došli do "plus dva", jer je Lautaro Martinez realizovao penal - 1:3.

Musakio je u 71. minutu zatresao mrežu Handanoviča i vratio neizvesnost u meč.

Ipak, Inter je uspeo da sačuva prednost i trijumfuje.

Bilo je još dosta uzbuđenja, pored gola.

Tako je u 88. minutu sudija Gvida pokazao crveni karton fudbaleru Milana Kontiju zbog žestokog starta nad Lautarom Martinezom, a kada je odgledao snimak situacije, predomislio se i pokazao mu samo žuti. Ali je zato, zbog protesta, isključio trenera Intera Lućana Spaletija.

Sve u svemu, spektakularan Derbi dela Madonina.