HRVATSKA NEMA TADIĆA: Modrić i društvo doživeli šokantan poraz u Mađarskoj! Vatrenima nije pomoglo ni vođstvo (VIDEO)

kvalifikacije za evropsko prvenstvo

Fudbalska reprezentacija Hrvatske poražena je od Mađarske 2:1 u meču 2. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Poveli su "Vatreni" u 13. minutu golom Antea Rebića, ali je Adam Salai poravnao rezultat u 34. minutu.

Čovek odluke bio je Mate Patkai koji je u 76. minutu savladao Kalinića i doneo prva tri boda Mađarima.

Mogli su igrači domaćeg tima u 80. minutu da dotuku Hrvate, ponovo je kiksnula odbrana "kockatih", međutim nekako su uspeli da se odbrane i blokiraju pokušaj napadača Mađara sa samo dva metra. Kalinić je u toj situaciji bio spasilac.

Do kraja, jalovo su Hrvati kreirali na polovini Mađarske, bilo je očigledno da su energetski potrošeni i bez ikakve ideje da se dođe do egala, izabranici selektora Zlatka Dalića su loše izgledali na utakmici i moraće bolje ako misle na Evropsko prvenstvo.

U drugom meču Grupe E, Vels je pobedio Slovačku 1:0, a upravo su Velšani, početkom juna, naredni rival poljuljanih "kockastih".