VOLKOV HTEO DA BIJE SUDIJU: Bivšeg igrača Partizana obezbeđenje jedva obuzdalo (VIDEO)

SKANDALI NA BANJICI

Fudbaleri Rada su posle remija sa Zemnom (1:1) opstali u Superligi Srbije, a meč pun naboja obeležile su nemile scene u kojima je glavni akter bio igrač tima sa Banjice Vladimir Volkov, koji je u dva navrataimao sukob sa glavnim sudijom Jovanom Šegrtom.

Bivši igrač Partizana je u 43. minutu, nakon što je Šegrt svirao penal za Zemun žustro proteatovao i nije bio usamljen: još igrača Rada je vrlo ljutito opkolilo Šegrta, bilo je guranja i vređanja.

Dodatnu nervozu kod igrača Rada uneo je gol Vučića sa 11 metara, pa je nakon završetka prvog poluvremena i obezbeđenje moralo da reaguje. Volkov je još jednom prišao Šegrtu i njegovom pomoćniku, obojici se unosio u lice, a veći incident sprečili su redari koji su držali iskusnog fudbalera.

Volkov nije dobio ni žuti karton, a bio je asistent kod gola Trifunovića, kojim je Rad izborio opstanak.