NESLAVAN DEBI JOVIĆA U DRESU REALA: Bajern uništio Madriđane! (VIDEO)

pripreme za novu sezonu

Srpski rerprezentativac Luka Jović nije se proslavio na svom debiju u dresu Real Madrida.

Bajern Minhen je ubedljivo savladao Real Madrid u jednom od derbija američke serije Međunarodnog kupa šampiona.

Naš reprezentativac Luka Jović nije se našao u startnoj postavi Madriđana, ali je dobio šansu od starta drugog poluvremena. Trudio se srpski reprezentativac, ali nije dolazio u prilike za gol.

Bajern je poveo u 15. minutu. Real je izgubio loptu na sredini terena, Koman je dodao Tolisu, koji iz drugog puta uspeva da savlada Kurtou. U 67. minutu Levandovski je povisio na 2:0, a u 69. Gnabri je rešio pitanje pobednika 3:0.

Real je do kraja meča uspeo da ublaži poraz. Rodrigo je postigao prelep gol iz slobodnog udarca u 85. minutu.