IMA PREVIŠE GLUPIH LJUDI: Ronaldo posle slavlja nad Veronom otkrio šta ga je to IZBACILO IZ TAKTA (VIDEO)

IZNERVIRALI GA

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu Veronu sa 2:1, a najbolji fudbaler meča Kristijano Ronaldo doživeo je jednu neprijatnost.

Fudbaler Verone Samuel Di Karmine promašio je penal u 20. minutu, ali je minut kasnije njegova ekipa povela golom Migela Veloza.

Izjednačio je Aron Remzi u 31. minutu na asistenciju Kristijana Ronalda, koji je postigao pobedonosni gol u 49. minutu iz penala.

Napadač Juventusa posle pobede protiv Verone u četvrtom kolu Serije A priočao je i o gestu usmerenom ka navijačima Atletiko Madrida u nedavnom duelu Lige šampiona.

Jorgandžije i prvak Italije su podelili bodove, a Portugalac je u jednom trenutku prstima gestikulirao ka navijačima španskog kluba očigledno isprovociran dobacivanjem sa tribina.

"Ljudi vole da pričaju gluposti. To je sve. Previše ima glupih ljudi," rekao je Ronaldo i potom se osvrnuo na preokret protiv Verone u kome je postigao gol iz penala.

"Najvažnije je da ekipa pobeđuje. Umorni smo posle Lige šampiona, što je i prirodno posle leta i napornog susreta u Madirdu."