BAJERN OKRENUO OLIMPIJAKOS U PIREJU: Mančester siti PREGAZIO Atalantu, PSŽ ponizio Briž u Belgiji! (VIDEO)

LIGA ŠAMPIONA!

Fudbaleri Bajern Minhena pobedili su večeras posle preokreta Olimpijakos sa 3:2 u trećem kolu Grupe B Lige šampiona.

Olimpijakos je dobro počeo utakmicu i poveo preko Jusufa El Arabija u 23. minutu, ali su Bavarci uspeli da preokrenu i dodju do velikog iskoraka ka plasmanu u osminu finala.

Junak preokreta Bajerna bio je Robert Levandovski koji je prvo u 34. minutu doneo izjednačenje, da bi u 62. pogodio za preokret.

Bavarci su u 75. minutu preko Korentana Tolisoa došli do dva gola prednosti, a Olimpijakos je u 79. pogotkom Giljermea samo ublažio poraz.

U drugom meču Grupe B Totenhem je u Londonu sa 5:0 pobedio Crvenu zvezdu.

Bajern je prvi sa devet bodova, dok je Totenhem drugi sa četiri, a Zvezda treća sa četiri. Olimpijakos je poslednji, četvrti sa jednim.

U Grupi C, takodje posle preokreta, Mančester siti sa 5:1 pobedio je Atalantu, dok je Juventus u Grupi D sa 2:1 slavio protiv Lokomotive, isto preokrenuvši meč u svoju korist.

Real Madrid je u Grupi A sa 1:0, golom Tonija Krosa u 18. minutu došao do pobede nad Galatasarajem, a Pari Sen Žermen sa 5:0 slavio je na gostovanju protiv Klub Briža.

TOK MEČEVA:

Završene su sve utakmice današnjeg programa!

83. minut - Mbape pogađa za ubedljivu pobedu PSŽ u Belgiji.

80. minut - Dibala za preokret Juventusa, PSŽ GAZI Belgijance.

79. minut - Dibala donosi egal Juventusu, Giljerme za nadu Olimpijakosa u Pireju.

75. minut - Toliso pogađa za veliko vođstvo Bajerna u Pireju.

68. minut - Treći gol Sterlinga.

64. minut - Ponovo Sterling pogađa

63. minut - PSŽ gazi Belgijance. Sad pogađa Ikardi.

61. minut - Mpabe uvećava prednsot PSŽ u Belgiji.

62. minut - Levandovski postiže drugi gol u Pireju i okreće rezultat u korist svoje ekipe.

58. minut - Sterling pogađa za ubedljvu prednost Sitija.

46. minut - Počela su druga poluvremena na utakmicama.

45. minut - Završena su poluvremena na utakmicama.

38. minut - Aguero sa penala dovodi Siti u vođstvo.

34. minut - Levandovski za egal u Pireju, Aguero u Mančesteru.

30. minut - Mirančuk dovodi u prednost Lokomotivu protiv Juventusa!

27. minut - Malinovski dovodi Atalantu u prednost protiv Sitija.

23. minut - El Arabi dovodi Olimpijakos u prednost protiv Bajerna.

17. minut - Toni Kros dovodi Real u prednost protiv Galate.

7. minut - PSŽ vodi golom Ikardija u Belgiji.

U 21.00 počinje preostalih šest današnjih utakmica... Ostanite uz Kurir!

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su na svom terenu Bajer Leverkuzen sa 1:0 u trećem kolu Grupe D Lige šampiona, dok su Šahtjor iz Donjeska iz Dinamo Zagreb igrali nerešeno 2:2 u Grupi C.

Madriđani su se pred svojim navijačima prilično mučili protiv Bajera, ali su ipak u finišu meča uspeli da dodju do trijumfa kojim su napravili veliki iskorak ka plasmanu u osminu finala.

Jedini gol na utakmici na stadionu Vanda Metropolitano postigao je Alvaro Morata u 78. minutu na asistenciju Renana Lodija.

Atletiko posle tri utakmice ima sedam bodova i prvi je na tabeli Grupe D, dok je Bajer poslednji, četvrti, s jednim bodom.

U Grupi D u duelu između Šahtjora i Dinama viđen je zanimljiv duel, ali na kraju nije bilo pobednika.

Domaćin je na stadionu u Harkovu poveo golom Jevgenija Konopljanke u 16. minutu, da bi Dinamo iz Zagreba samo devet minut kasnije izjednačio preko Danija Olma.

Preokret zagrepčanima doneo je Mislav Oršić u 60. minutu iz jedanaesterca, ali je Šahtjor golom Doda u 75. minutu izjednačio i tako postavio konačan rezultat.

Dinamo posle tri utakmice zauzima drugo mesto na tabeli Grupe C sa četiri boda, koliko ima i Šahtjor, ali uz lošiju gol razliku.

KRAJ! ŠAHTJOR - DINAMO ZAGREB 2:2

KRAJ! ATLETIKO - LEVERKUZEN 1:0

78. minut - Morata dovodi u vođstvo Atletiko protiv Leverkuzena.

75. minut - Šahtjor je izjednačio protiv Dinama! Dodo za 2:2!

60. minut - 2:1 za Dinamo protiv Šahtjora! Orsić je realizovao penal.

59. minut - PENAL ZA DINAMO!

46. minut - Počela su druga poluvremena na utakmicama!

45. minut - Završena su poluvremena na obe utakmice!

25. minut - Dinamo izjednačio rezultat u Ukrajini preko Olma!

17. minut - Šahtjor vodi protiv Dinama golom Konopljanke!

Olimpijakos - Bajern Minhen

Gledaocima u Srbija najzanimljivija će svakako biti utakmica u Londonu između Zvezde i Tonehema, ali i meč iz istre grupe u Pireju između Olimpijakosa i Bajerna.

U ostalim mečevima uglavnom su favoriti u velikoj prednostu u odnosu na protivnike, ali opet, niko slučajno nije u Ligi šampiona što će se večeras i najverovatnije dolazati.