NE PRESTAJE DA REŠETA: Aleksandar Mitrović ponovo pogodio za svoj Fulam! Sada čak tri puta (VIDEO)

ČEMPIONŠIP

Reprezentativac Srbije i napadač Fuala Aleksandar Mitrović postigao je tri gola za svoj klub u utakmici protiv Lutona u okviru Čempionšipa.

Popularni Mitar je u 16. minutu meča doveo svoj tim u prednost.

Dobru akciju Fulama je u gol šansu pretvorio Ivan Kavaljero, koji je divno pronašao Mitrovića na ivici šesnaesterca. Nekadašnji fudbaler Partizana je zakoračio, namestio se i potom poslao bombu u mrežu protivnika.

Nakon ovog, Mitar je uspeo da zatrese mrežu protivnika još dva puta. Najpre u 53. minutu, a onda i u 67 na asistenicju Brajana.

Ovo je popularnom Mitru ujedno bio 11 gol na 13 utakmica u drugom po kvalitetu fudbalskom takmičenju u Engleskoj.

Na kraju Fulam je slavio sa ukupnih 3:2. Gosti su uspeli da smanje zaostatak na minimalan golom LuaLua u 93. minutu meča.

Posle ovog kola Fulam ima 22 boda iz 13 kola, a Mitrović je najbolji strelac lige sa 11 golova.