REĆI ĆU VAM STVARI KOJE NE ZNATE... Oglasio se Zvezdin tragičar Žander i poslao INTRIGANTNU PORUKU (FOTO)

CRVENO-BELI BEZ EVROPSKOG PROLEĆA

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Olimpijakosa sa 1:0 (0:0), u utakmici za infarkt u Atini, i tako eliminisani iz Evrope na kraju grupne Lige šampiona, a jedan od tragičara meča bio je Žander koji je skrivio penal posle kojeg je domaćin došao do pogotka.

Minuti su delilu Zvezdu od evropskog proleća i nastavka takmičenja u Ligi Evrope, a onda je rezervista Žander skrivio penal igranjem rukom, posle čega veliku priliku nije propustio Jaser El Arabi u 87. minutu.

Posle meča oglasio se Žander koji je mnoge zaintrigirao porukom:

"Plačite zbog mene, a ja ću vam odgovoriti i reći vam reći sjajne i čvrste stavri koje ne znate", napisao je Žander citat iz Biblije na portugalskom jeziku, a ispod posta usledila je salva uvreda od strane navijača Crvene zvezde.

U jučerašnjem meču za infarkt, sa puno promašaja i otvorene igre na oba gola, na Karaiskakiju, na kraju je slavio grčki tim i završio kao treći u B grupi Lige šampiona, iza Bajerna i Totenhema, čiji meč u Minhenu je završen trijumfom Bavaraca sa 3:1.