TOTALNA LUDNICA! Golman u 94. minutu odveo svoj tim u četvrtfinale Lige šampiona (VIDEO)

delirijum

Meksički tim Tigres plasirao se u četvrtfinale Lige šampiona Severne i Centralne Amerike na nestvaran način.

U pravoj drami heroj i strelac pobedonosnog pogotka bio je golman. Šta se zapravo desilo, Tigres je vodio sa 3:2, ali mu je bio neophodan barem još jedan pogodak zbog poraza u prvom meču od 2:1. Fudbalski veterani Ener Valensija (nosio dres Vest Hema i Evertona) i Pjer-Andre Žinjak (bivši as Tuluza i Marseja) vrlo brzo dovode tim do 3:0 i već u 23. minutu Tigres ima rezultat koji ga vodi dalje.

Ipak, onda triler režira Huan Karlos Portiljo koji je postigao dva pogotka i domaćin je ponovo visio, a onda je usledio slobodni udarac u 94. minutu.

Iskosa sa desne strane je stigao centaršut Eduarda Vargasa koji pogađa u trepavicu Nahel Guzmana, golmana Tigresa, koji je glavom zakucao loptu u mrežu što je bilo dovoljno za četvrtfinale i opštu ludnicu na tribinama.