TRENER BARSE ŽESTOKO PONIZIO ZVEZDU OD 120 MILIONA! Ovo se ne oprašta! Čak je i Simeone zbog ovog poteza OSTAO BEZ REČI

španci u šoku

Odluka trenera Barselone Kikea Setijena da najzvučnije pojačanje Antoana Grizmana uvede u 90. minutu utakmice zaprepastila je fudbalsku javnost u Španiji.

Aktuelni šampion je u derbiju kola protiv Atletika igrao nerešeno 2:2 i sve dalje je od odbrane titule.

Barsa se celu utakmicu mučila da probije disciplinovanu odbranu protivnika. Napad Katalonaca nije imao rešenje, ali i pored toga Kike nije pomislio da u igru uvede igrača za koga su izdvojili 120 miliona evra - bivšeg napadača Atletika Antoana Grizmana.

Francuz je šansu dobio u 90. minutu, a mediji u Španiji smatraju da je tim potezom Setijen ponizio zvezdu Katalonaca.

"Pitanje je da li Setijen zna osnove stvari, pošto mu nije palo na pamet da pojača napad sve 85. minuta, kada je uveo drugog napadača. To nije bio Grizman, već 17-godišnji Ansu Fati. Tretman Grizmana u Barseloni je za plakanje. Ušao je u igru u 90. minutu", piše Marka.

Na poslednje četiri utakmice Grizman je samo na jednoj bio starter.

Potez trenera Barselone ostavio je bez teksta i bivšeg trenera francuskog napadača Dijega Simeonea.

"Bez reči", kazao je Čolo bez jasne poruke da li to ne želi da komentariše ili je zapanjen potezom Setijena.