NAJLUĐI HRVATSKI DERBI! Ovo se ne pamti, 5 golova, crveni karton, prekid i preokret! Hajduk šokirao Dinamo usred Zagreba

svega je bilo na maksimiru

Fudbaleri Hajduka pobedili su Dinamo usred Zagreba 3:2 u jednom od najluđih hrvatskih derbija ikada.

Svega je bilo večeras na "Maksimiru", gde su bili prisutni i navijači oba kluba - pet golova, promašeni penal, crveni karton, prekid i preokreti.

Domaćin je poveo u 13. minutu golom Ivanušeca, devet minuta kasnije Caktaš je propustio priliku da izjednači sa bele tačke, ali je to uspeo Čuić u 31.

U poslednjim trenucima prvog poluvremena Dinamo je ostao bez isključenog Gojaka, ali je u 61. minutu preko Orsića ipak stigao do novog vođstva.

Međutim, Hajduk je u finišu izvršio "blickrig", Čuić je svojim drugim pogotkom izjednačio u 81. minutu, a konačan rezultat postavio je Teofil-Katerin autogolom u 86!

Dinamo je odavno nedostižan na vrhu tabele jer ima 76 bodova, 14 više od drugoplasiranog Osijeka dva kola pre kraja, dok je Hajduk peti sa 54.