SADIK RAZBIJA PO ŠPANIJI: Nigerijac dao 2 gola za poluvreme! Almerija deklasirala prvoligaša, i Partizan slavi! (VIDEO)

NEVEROVATNO

Nekadašnji fudbaler Partizana razbija u španskoj Primeri.

Fudbaleri Almerije deklasirali su Alaves rezultatom 5:0 (3:0) i plasirali se u osminu finala Kupa kralja.

Heroj Almerije ponovo je bio Umar Sadik, strelac prvog i trećeg pogotka u osmom i 45. minutu.

Između dva Sadikova pogotka, strelac je bio i Akiče, da bi u 52. minutu Batalja postigao autogol.

Konačnih 5:0 postavio je Viljar iz penala u finišu utakmice.

Treba istaći da je štoper Nikola Maraš odigrao ceo meč u dresu Almerije, dok je Radosav Petrović na terenu proveo poslednjih 15 minuta.

Podsetimo, ukoliko Almerija stigne do španske elite, Partizan će zaraditi dodatna tri miliona evra od Sadikovog transfera, čija je početna suma iznosila 5.000.000 evra.

Za Partizan su važni svaki gol i svaki nastup Sadika, jer ukoliko postigne 20 pogodaka to će doneti crno-belima 500.000 evra, a dodatnih 500.000 sa 50 odigranih utakmica.