TUČA NA UTAKMICI ZVEZDE I BRODARCA, SEVALE PESNICE: Crveno-beli poveli, a onda izgubili derbi za titulu! (VIDEO)

klinci, ne radi se to

Sramotno ponašanje mladih fudbalera oba tima po završetku utakmice

Nemile scene viđene su po završetku derbija omladinske lige Srbije između Brodarca i Crvene zvezde. Domaćin je slavio rezultatom 2:1, a onda su posle zvižduka sudije najvišeg ranga Novaka Simovića, fudbaleri jednog i drugog tima pokušali pesnicama da okončaju ono, što nisu na terenu

Nikola Mituljikić

Na stadionu na Starom Sajmištu domaćin je slavio, iako su crveno-beli prvi poveli golom Nikole Mituljkića u 9. minutu. Brodarac je izjendačio u 41. minutu preko Danila Miladinovića, a isti igrač je u 80. doneo vođstvo domaćoj ekipi i to sa igračem manje. Direktan crveni karton kod domaćina dobio je Đorđe Jovanović.

Brodarac

Borodarac je ovim trijumfom praktički obezbedio titulu, pošto je savladao jedinog rivala u borbi za tron. Trenutno Borodarac ima 72 boda, Crvena zvezda 67, dok je treći Partizan sa 64 poena. Do kraja omladinske lige Srbije ostalo je da se odigra još devet kola.

Brodarac - Crvena zvezda 2:1 (1:1)

Stadion: "FK Brodarac".

Sudija: Novak Simović.

Strelci: Miladinović u 41. i 62. minutu za Brodarac, a N. Mituljikić u 9. minutu za Crvenu zvezdu.

Žuti kartoni: Ilić (Brodarac), Radojević, Petrović (Crvena zvezda).

Crveni karton: Jovanović (Brodarac).

Brodarac: Nović, Mitrović, Misić, Jovanović, Pražić, Ilić, Luković, Nešić(od 73. Rašljanin), Miladinović(od 89. Rak), Stojanović(od 81. Lada), Mladenović(od 79. Dragojlović, od 90. Paić).

Crvena zvezda: Ćopić, Krstić(od 58. Radojević), Leković, Lukić, Petrović, Pantić(od 46. M.Stojanović), Ćurić(od 76. Bačanin), J. Mituljikić, Knežević, N. Mituljikić(od 90. Pirgić), Kahvić.