BLICKRIG CRNO-BELIH U HUMSKOJ: Gol i asistencija Natha za rapsodiju Partizana u drugom poluvremenu protiv TSC-a! VIDEO

Superliga Srbije

Fudbaleri Partizana pobedili su danas na svom terenu ekipu TSC-a sa 3:1, u meču 35. kola Super lige Srbije.

Partizan je poveo golom Bibrasa Natha u 53. minutu iz penala, rezultat je povećao Filip Holender u 65. minutu, a treći gol postigao je Miloš Jojić dva minuta kasnije.

Konačan rezultat postavio je Boris Duronjić u 83. minutu.

Crno-beli su drugi na tabeli Super lige Srbije sa 89 bodova, dok je TSC na sedmom mestu sa 49 bodova.

U sledećem kolu Partizan na gostovanju igra protiv Čukaričkog, a TSC dočekuje Javor.

1 / 5 Foto: Starsport

Tok meča:

Kraj meča!

90. minut - Utakmica je produžena za tri minuta.

83. minut - GOOOOOOL - Smanjuje Duronjić zaostatak svoje ekipe u Humskoj posle sjajne akcije sa svojim saigačem.

78. minut - Prve minute u crno-belom dresu upisao je i Terzić koji je ušao u igru umesto Miloša Jojića.

75. minut - Probao je glavom Urošević posle kornera, ali pravo u Filipovića.

67. minut - GOOOOOOOL - Izbio je Jović sam ispred Filipovića, zalomio golmana gostiju, probao ali odbranio se Filipović, na tu loptu naleteo je Jojić kome nije bilo teško fa pogodi praznu mrežu gola gostiju.

64. minut - GOOOOOOOL - Treći gol Holender u dva meča sa TSC. Posle sjajnog pasa Natha Filip je ostao sam i nije mu bilo teško da sa nekih 15 metara savlada Filipovića. Magija Izraelca.

64. miunt - Žuti karton za Vujačića zbog sprečavanja gostima da izvedu prekidn, baš kao i Holender što je uradio u prvom delu igre.

63. minut - Posle sjajnog pasa izbio je Jojić iskosa sa desne strane sam ispred Filipovića, probao šutem u kontra stranu, ali sjajna odbrana golmana domaćih. U nastavku akcije probao je glavom Vujačić posle centaršuta Jojića, ali pogodio je samo spoljni deo mreže.

57. minut - Pokušaj iz daljine za goste, ali dosta neprecizno. Bez posla za Stojkovića.

53. minut - GOOOOOOL - Siguran sa bele tačke Birbas Natho.

53. minut - PENAL za Partizan posle starta Petkovića nad Uroševićem.

49. minut - Prvi korner za Partizan na meču posle pokušaja Holendera sa desne strane i nesigurne odbrane Filipovića.

47. minut - Žuti karton za Juga Stanojeva zbog prigovora.

46. minut - Počeo je drugi deo igre.

45. miunt - Okončan je prvi deo igre.

39. minut - Probao je ponovo Partizan iz daljine. Sada pokušaj Jojića, ali dosta je to bilo neprecizno.

37. minut - Tek drugi pokušaj Partizana i drugi šut u okvir gola. Probao je Zdjelar sa više od 25 metara, ali pravo u golmana Filipovića.

Partizan, TSC

34. minut - Za malo neprecizan Mihajlo Banjac koji je ponovo opalio levom sa leve strane i lopra ponovo prolazi par centimetara od gola Stojkovića.

19. minut - TSC je zapretio posle prekida, ali je i dalje mreže miruju u Humskoj.

18. minut - Žuti karton za Filipa Holendera zbog smetnje u izvođenju prekida.

12. minut - Prva prilika za TSC. Zec je dobio loptu iskosa sa leve strane sa desetak metara i šutirao, ali je lopta otišla daleko preko gola.

7. minut - Velika prilika za Partizan! Jović je dobio loptu i izašao sam pred golmana TSC-a sa desne strane, međutim, udarac je završio pored gola.

1. minut - Utakmica je počela!

Sastavi:

Partizan: Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Urošević – Zdjelar, Šćekić – Jojić, Natho, Jović – Holender.

TSC: Filipović – Petković, Antonić, Damjanović, Petrović – Banjac, Tomanović – Stanojev, Milićević, Zec – Lukić.

Šef stručnog štaba crno-belih Aleksandar Stanojević ističe da je TSC organizovana ekipa koja ima kvalitet i zna da igra na rezultat:

’’Igramo protiv TSC-a koji vodi Mladen Krstajić koji je uspeo da stabilizuje ekipu. Igraju mnogo više takmičarski, pa ćemo videti kako ćemo uspeti da probijemo njihov blok, a i napred imaju brze igrače. Čeka nas sigurno jedna neizvesna utakmica. Prema Mladenu imam izuzetnu emociju, prošli smo dosta toga zajedno, igrali zajedno i kasnije sarađivali. Drago mi je da je ostvario želju da postane trener, ubeđen sam da će biti dobar trener, nagovestio je to. Vidim da ekipa TSC-a igra dosta organizovano, igraju na rezultat i imaju igrače koji mogu da donesu kvalitet u igri. Jedva čekam da se susretnemo.’’

Šef stručnog štaba gostujućeg tima Mladen Krstajić ističe da su ljudi nakon dva neočekivana poraza verovatno skeptični, ali da je on optimista i da veruje da će njegova ekipa ostaviti pozitivan utisak:

’’Posle naša dva neočekivana poraza u Super ligi verovatno su ljudi skeptični pred utakmicu sa crno-belima. Bez obzira na to verujem u svoju ekipu, očekujem dobru utakmicu i veoma joj se radujem. Biće teško, ne treba trošiti reči na to koliko je Partizan dobra ekipa, ali imam razlog da budem optimističan pred sutrašnji meč i očekujem da ćemo ostaviti dobar utisak.’’

Meč između Partizana i TSC-a igra se sa početkom u 16 časova.