FANTASTIČAN PREOKRET MANČESTER JUNAJTEDA: Ronaldo HEROJ pobede "crvenih đavola"! Čelsi i Bajern ubedljivi, slavio i Juventus VIDEO

3. kolo

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras u gostima Zenit sa 1:0, u trećem kolu Grupe H Lige šampiona.

Strelac pobedonosnog gola za Juventus bio je Dejan Kuluševski u 86. minutu. On je dobro reagovao na centaršut Matija De Šilja i glavom pogodio desni ugao gola Zenita.

U drugom meču Grupe H, Čelsi je kao domaćin pobedio Malme sa 4:0.

Čelsi je poveo golom Andreasa Kristensena u devetom minutu. On je preciznim udarcem u desni ugao iskoristio odličnu asistenciju Tijaga Silve. Čelsi je do drugog gola stigao u 21. minutu. Strelac je bio Žoržinjo iz penala, nakon što je u šesnaestercu oboren Timo Verner.

Kai Harvec je u 48. minutu postigao treći gol za Čelsi. On je po levoj strani ušao u kazneni prostor i iskosa savladao golmana Malmea. Devet minuta kasnije svoj drugi gol na meču postigao je Žoržinjo, i ovoga puta iz penala koji je skrivio defanzivac Malmea Erik Larson.

Juventus je prvi sa devet bodova, Čelsi drugi šest, Zenit treći sa tri, dok je Malme poslednji bez poena.

U narednom kolu, Juventus će dočekati Zenit, dok će Malme ugostiti Čelsi.

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su večeras na svom terenu ekipu Atalante sa 3:2, u meču trećeg kola Grupe F.

Tim iz Bergama poveo je u 15. minutu golom hrvatskog fudbalera Marija Pašalića, da bi do poluvremena rezultat povećao Merih Demiral (29. minut), nakon što je glavom odlično reagovao na centaršut iz kornera.

Rezultat je u 53. minutu smanjio Markus Rašford, nakon odlične asistencije Bruna Fernandeša.

Izjednačenje domaćoj ekipi doneo je u 75. minutu Hari Megvajer, koji je iskoristio lošu reakciju u odbrani gostiju.

Gol za potpuni preokret postigao je Kristijano Ronaldo glavom u 81. minutu, posle centaršuta Luka Šoa.

U drugom meču ove grupe Viljareal je u Bernu bio bolji od Jang Bojsa sa 4:1.

Emeri Pino je u šestom minutu doveo španski tim u vodjstvo, a Djerar Moreno je u 16. minutu postigao drugi gol za Viljareal.

Rezultat je smanjio Mešak Elija u 77. minutu, da bi zatim gosti preko Alberta Morena u 88. i Samjuela Čukvuezea u drugom minutu nadoknade postavili konačan rezultat.

Junajted vodi u Grupi F sa šest bodova, Viljareal je drugi sa četiri boda, treća Atalanta ima isti broj bodova, dok je Jang Bojs poslednji sa tri boda.

U narednom kolu 2. novembra Atalanta dočekuje Junajted, a Viljareal na svom terenu igra protiv Jang Bojsa.

Fudbaleri Bajerna pobedili su večeras u gostima Benfiku sa 4:0, u trećem kolu Grupe E Lige šampiona.

Vodjstvo Bajernu doneo je Liroj Sane golom u 70. minutu. On je odlično izveo slobodan udarac sa oko 25 metara i pogodio desni ugao gola Benfike.

U završnici meča Bajern je za pet minuta postigao tri gola i naneo ubedljiv poraz portugalskom timu. Strelci su bili Everton autogol u 80, Robert Levandovski u 82. i Liroj Sane u 85. minutu.

Ranije danas u istoj grupi, Barselona je kao domaćin pobedila Dinamo Kijev sa 1:0.

Bajern je prvi sa devet, Benfika druga sa četiri, Barselona treća tri, dok je Dinamo poslednji sa jednim bodom.

U narednom kolu, Bajern će dočekati Benfiku, dok će Dinamo Kijev ugostiti Barselonu.

Fudbaleri Lila i Sevilje odigrali su večeras nerešeno 0:0, u meču trećeg kola Grupe G Lige šampiona.Obe ekipe tako i dalje nemaju pobedu u Ligi šampiona pošto je tim iz Andaluzije tri puta igrao nerešeno, dok je Lil upisao dva boda.

Ranije danas u ovoj grupi Salcburg je na svom terenu pobedio Volfsburg sa 3:1.

Austrijski tim vodi u Grupi G sa sedam bodova, dok je na poslednjem mestu Volfsburg sa dva boda.

Sevilja će 2. novembra na svom terenu igrati protiv Lila, dok Volfsburg dočekuje Salcburg.

ZENIT - JUVENTUS 0:1

90. minut - Viljareal postiže i četvrti pogodak za ubedljivu pobedu, strelac Čukveze

89. minut - Moreno potvrđuje pobedu Viljareala u Švajcarskoj.

86. minut - Poveo i Juventus na gostovanju Zenitu, Kuluševski je strelac. Gol pogledajte OVDE

Liga šampiona

85 . minut - Bajern je potpuno razbio Benfiku, Levandfovski pa ponovo Sane. Pogledajte drugi gol Sanea

81. minut - Potpuni preokret u Mančesteru, Ronaldo 3:2, fantastična utakmica.

80 . minut - Bajern je duplirao prednost u Lisabonu, autogol Evertona.

77. minut - Elia vraća nadu Jang Bojsu, 1:2. Gol pogledajte OVDE.

75. minut - Mančester je izjednačio, Hari Megvajer je strelac

70. minut - Bajern je poveo u Lisabonu, strelac je Liroj Sane, fantastičan gol.

65. minut - Solskjer baca sve karte na napad umesto Rašforda i Mektomineja u igri su Kavani i Pogba

58. minut - Bajernu je zbog VARA poništeno već dva gola u Lisabonu, prvo Levandovskom, pa Mileru.

56. minut -Novi penal za Čelsi, opet Žoržinjo i opet siguran. Gol pogledajte OVDE

Čelsi

53. minut - Vraća se Junajted, sjajan gol Rašforda, na asistenciju Bruna.

Mančester

49. minut - Čelsi postiže i treći gol, strelac Kaj Haverc.

46. minut- Počela su druga poluvremena

Atalanta

45. minut - Završena su prva poluvremena

29. minut - Potpuni šok u Mančesteru, Demiral postiže drugi gol za goste. Atalanta vodi 2:0.

21. minut - I Čelsi je duplirao prednost, Žoržinjo sa penala ne greši. Pogledajte i sami.

Atalanta

16. minut - Viljareal je duplirao prednost protiv Jang Bojsa, strelac Đerar Moreno. Gol možete pogledati OVDE

15. minut - Šok na " Old Trafordu", Pašalić dovodi Atalantu u vođstvo.

9. minut- Čelsi očekivano vodi u Londonu, Kristensen je strelac.

Čelsi

6. minut - Postignut je prvi gol u terminu od 21h, Viljareal je poveo u Švajcarskoj golom Džeremija Pina. Gol možete videti OVDE.

1. minut - Utakmice su počele

Atalanta

Najzamljiviji meč trebalo bi da se odigra u Mančesteru gde uzdrmani "crveni đavoli" imaju imperativ pobede protiv sjajne Atalante.

Ukoliko Junajted ne trijumfuje ovo bi mogao da bude poslednji meč Ole Gunara Solskjera kome se opasno drma stolica.

Ole Gunar Solskjer

U drugoj utakmici grupe F Jang Bojs dočekuje Viljareal

Nakon dva odigrana kola prva je Atalanta sa 4 boda, Junajted i Jang bojs imaju 3, a poslednjeplasirani Viljareal 1 bod.

U Grupi H, Čelsi je veliki favorit protiv Malme u Londonu, dok Juventus ima težak ispit u Rusiji, protiv Zenita.

Nakon dva kola, Juventus je prvi sa 6 bodova, Čelsi i Zenit imaju po 3, a Malme je bez bodova

U drugom susretu grupe E Benfika dočekuje Bajern

Barselona je u prvoj utakmici 3. kola na svom terenu minimalno savladala Dinamo Kijev sa 1:0

U drugom susretu grupe G Lil dočekuje Sevilju.

U prvom meču 3. kola ove grupe Salcburg je na svom terenu savladao Volfsburg sa 3:1.