OVAJ ČOVEK JE NEZAUSTAVLJIV! Novi gol Vlahovića za Fiorentinu! Dušan ispisao ISTORIJU, niko pre njega nije ovo uradio (VIDEO)

Silni

Najbolji strelac Serije A nastavio je da rešeta!

Dušan Vlahović je potvrdio fantastičnu formu u ovoj sezoni, a za Fiorentinu je bio strelac na nezgodnom gostovanju Empoliju.

Dvadesetjednogodišnji napadač je postigao 11. gol u sezoni i tako se odvojio od Ćira Imobilea, napadača Lacija koji je ostao na 10 pogodaka.

Vlahović je ekipi iz Firence doneo prednost u 57. minutu nakon asistencije Hosea Kaljehona i ozbiljnog sprinta da bi stigao do lopte.

Ovaj gol je 28. Vlahovićev na 38 utakmica u 2021. godini. Nijedan fudbaler Fiorentine u istoriji kluba u kalendarskoj godini nije uspeo toliko pogodaka da postigne.

Fiorentina je šokirala svoje navijače jer je u finišu meča od 86. do 89. minutu primila dva gola i izgubila! Empoli je slavio veliku pobedu - 2:1.