LUKA JOVIĆ ODVEO KRALJEVE KA POBEDI! Srpski golgeter ZABLISTAO u dresu Reala: Gol i asistencija fantastičnog napadača! VIDEO

LA LIGA

Luka Jović zablistao je večeras u dresu iz Real iz Madrida

Fudbaleri Real Madrida savladali su na gostovanju ekipu Real Sosijedada sa ubedljivih 2:0.

Utakmicu je obeležio srpski fudbaler Luka Jović koji je već sredinom prvog poluvremena ušao u igru umesto povređenog Karima Benzeme.

Najpre je asistirao Vinisijus Žunioru koji je, preciznim šutem sa desetak metara zatresao mrežu, došlo je do promene rezultata.

Bio je to mat u tri poteza: Vinisijus - Jović - Vinisijus! Posebno je bilo upečatljivo izuzetno dodavanje i završni pas Jovića.

Potom je u 57. minutu i sam zatresao mrežu. Nakon kornera, ispratio je udarac glavom Kazemira, utrčao i takođe glavom prevario golmana Sosijedada.

Nakon Lukinog gola rezultat se do kraja meča nije menjao. Ovom pobedom Real je overio prvo mesto na tabeli sa čak osam bodova više od drugolasirane Sevilje koja ima i meč manje.