NIJE NORMALNO ŠTA RADI MITROVIĆ! Veliki Liverpul nemoćan pred Srbinom! Pogledajte drugi gol Mitrogola nakon majstorije (VIDEO)

UBICA!

Dva puta je na utakmici protiv Liverpula Aleksandar Mitrović doneo prednost Fulamu i definitivno je dokazao da je napadačka sila. Na kraju, "Redsi" su isčupali remi 2:2.

Nakon pogotka glavom u prvom poluvremenu, Liverpul je u nastavku preko Darvina Nunjeza, momka koji je plaćen 75.000.000 evra, stigao do izjednačenja.

Ali, opet je proradila mašina iz Smedereva!

Ni jedan od najboljih odbrambenih fudbalera na svetu, Virdžil van Dajk, nije mogao da se izbori sa Mitrovićem.

Srbin mu je pravio puno problema, a na kraju je Holanđanin skrivio i jedanaesterac upravo nad njim.

Mitrović je napravio odličan dribling, prevario defanzivca, a nakon VAR provere, bio je siguran izvođač.

Golom Salaha u 81. minutu Liveprul je došao do boda na startu Premijer lige. Sve je to ostalo u sceni jednog čoveka - Aleksandra Mitrovića.