ZVEZDIN PAD U IZRAELU Ovako su crveno-beli prokockali trijumf: Pogledajte svih 5 golova sa meča, neverovatan preokret za 13 minuta

LIGA ŠAMPIONA

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su u Haifi od Makabija sa 2:3, u prvoj utakmici plej-ofa za plasman u Ligu šampiona.

Fk Crvena zvezda

Makabi je poveo pogotkom Frantzdija Pjeroa u 18. minutu, crveno-beli su preokrenuli golovima Aleksandra Pešića u 27. i Gelora Kange u 40. minutu, ali je domaći tim stigao do pobede preko Pjeroa u 51. i Tjarona Šerija u 61. minutu.

Crveno-beli su u 27. minutu stigli do izjednačenja nakon što je posle udarca Aleksandra Kataija lopta na putu ka golu zakačila Pešića i završila iza leđa golmana Makabija.

Izabranici Dejana Stankovića u 40. minutu preokrenuli rezultat pogotkom Kange sa ivice kaznenog prostora. Akciju je započeo Pešić, potom je Ivanić proigrao Bukarija, a on vratio do Kange koji je pogodio za 2:1 na poluvremenu.

Ipak, Makabi je bio bolji rival u nastavku i stigao je do preokreta. Prvo je Pjero posle centaršuta Hazize glavom savlado Borjana u 51. minutu, a pobedu Makabiju doneo je deset minuta kasnije Šeri lepim udarcem sa oko 18 metara.