LALATOVIĆ NAMUČIO ZVEZDU: Mladost dva puta vodila na Marakani, crveno-beli TEŠKOM MUKOM sprečili SENZACIJU! VIDEO

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Mladost iz Novog Sada rezultatom 4:2 u utakmici 28. kola Superlige Srbije.

Mladost je dva puta vodila golovima Vidakovića u 12. i 33 minutu,Zvezda je oba puta izjednačila posle VAR intervencije, preko Kataija u 18. i Kange sa penala u nadoknadi prvog poluvremena,

Preokret i pobedu Zvezdi u finišu su doneli Rakonjac u 84. i Katai u 90 minutu.

Zvezda je upisala 24. pobedu u šampionatu i zauzima prvo mesto sa 76 bodova, 21 više i utakmicom više od drugoplasiranog TSC-a.

Mladost GAT je na poslednjem, 16. mestu sa 18 osvojenih bodova.

U narednom kolu Zvezda će gostovati Spartaku, dok će Mladost GAT dočekati Kolubaru.

1 / 6 Foto: Starsport

Drugo poluvreme:

- Utakmica je produžena za tri minuta

90. minut - GOOL , 4:2. Katai rešava sve dileme. nakon asistencije Bukarija, šutirao je Katai lopta zakačila Jankovića, prevarila Kneževića i ušla u mrežu.

87. minut - Sjajan prodor i dribling Bukarija, ali neprecizan šut iz izgledne pozicije

84. minut - GOOL , 3:2! Zvezda prvi put vodi na ovom meču, Rakonjac je strelac nakon centaršuta Kange

82. minut - Ulazimo u završnicu meča. Mladost sve bliža velikom bodu.

78. minut - Rakonjac menja Pešića

76. minut- Šutirao je Katai iz slobodnog udarca pravo u Kneževića

Zvezda

.

72. minut- Pravovremena asistencija Pešića za Kataija, koji izbija sam ispred Kneževića, ali šutira loše pravo u golmana Mladosti.

71. minut - Brza kontra Zvezde i pokušaj Kange koji je izblokiran

69. minut - Dobar prodor Bukarija, zavrnuo je u peterac, ali su igrači Zvezde zakasnili

61. minut - Novi dobar pokušaj ovog puta Katai, pored gola

59. minut - Dobar pokušaj Kange nakon asistencije Kataija, pored gola.

Zvezda

55. minut - Pokušaj Viga sa ivice šesnesterca, pravo u Kneževića

50. minut - Veliki pritisak Zvezde u nastavku meča

- Miloš Milojević napravio je dvostruku izmenu umesto Lekovića i Stefana Mitrovića u igri su Vigo i Bugari

46. minut - Utakmica je nastavljena

Prvo poluvreme:

45 +2 minut - GOOL 2:2. Nakon VAR Intervencije dodsuđen je penal za Zvezdu,zbog igranja rukom defanzivca gostiju. Kanga siguran

45. minut- Prvo poluvreme je produženo za dva minuta

39. minuta- Zvezda napada, ali se Mladost organizovano brani i vreba priliku iz kontranapada

33. minut - GOOL 1:2. Novi šok na Marakani i opet Vidakov. Nakon sjajne lopte u prostor obišao je Vasiljevića i rutinski plasirao loptu u mrežu

Zvezda

28. minut - Nova velika prilika za Ivanića, Knežević odlično interveniše

24. minut - Inicijativa crveno-belih posle izjednačenja, Zvezda želi potpuni preokret..

18. minut - GOOL 1:1. Pešić je uposlio Kataija koji u padu trese mreže Kneževiću. U prvom momentu delovalo je da je Pešić bio u ofsajdu ali je nakon VAR provere koja je potrajala ustanovljeno da je sve bilo regularno

14. minut - Mladost ne respektuje šampina, nova šansa i stativa nakon udarca sa distance nakon udarca Saše Markovića

12. minut - GOOL , 0:1, potpuni šok na Marakani, Mladost vodi. Ćosić je odlično uposlio Vidakova koji matira nemoćnog Vasiljevića.

9. minut. - Sjajna akcija Zvezde, Pešić je odlično prošao zavrnuo za Ivanića, koji neometan sa pet metara u trku šutira preko gola

5- minut - Inicijativa crveno-belih od starta, bez pravih prilika

1. minut - Utakmica je počela

Crvena zvezda: Vasiljević – Eraković, Leković, Dragović, Rodić – Kangva, Kanga – Mitrović, Ivanić, Katai – Pešić.

Mladost GAT: Knežević – Janković, Tanasijević, Jočić, Ćosić – Ilić, Denić – Marković, Bjeloš, Babić – Vidakov.

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Mladost iz Novog Sada u utakmici 28. kola Superlige Srbije.

Miloš Milojević

Trener crveno-belih Miloš Milojević oprezan je pred ovaj meč.

" Pristup i priprema utakmice, sve je prošlo kako treba. Igrači su fokusirani, to nam daje pozitivnu energiju. Sutra je novi dan, ako bude pristup isti kao i tokom ove pauze, što se tiče treninga, mislim da neće biti problema. Smatram da smo kvalitetniji protivnik i bolja ekipa. Naravno da je ekipa koja je na dnu uvek rasterećenija, trebaju im bodovi i motivisani su, zato što se bore za opstanak. Međutim ne mogu da shvatim da neko može biti motivisaniji od nas na Marakani, da pred svojom publikom zabeležimo još jednu pobedu i nova tri boda", rekao je Milojević.

Zvezda je ubedljivo prva na tabeli sa 73 boda čak 18 više od drugoplasiranog TSC, a 19 od večitog rivala Partizana.

Sa druge strane Mladost je poslednja na tabeli sa svega 18 bodova i grčevito se bori za opstanak.