Liverpul posle preokreta slavio nad Vest Hemom

Iz keca u dvojku

Redsi su u Londonu pobedili s 3:2

BEOGRADA - Fudbaleri Liverpula pobedili su u Londonu ekipu Vest Hema rezultatom 3:2 u meču 16. kola Premijer lige.Gosti su poveli u 11. minutu golom Džonsona, a domaći su do kraja prvog poluvremena preokrenuli rezultat i pogocima Nobla u 36. iz penala i autogolom Džerarda u 43. poveli 2:1. Na 2:2 izjednačio je Kol u 76. minutu, a pobedu Liverpulu doneo je Kolins autogolom u 79. minutu.Everton je na svom terenu pobedio Totenhem 2:1. Gosti su poveli preko Dempsija u 76. minutu, a pobedu Evertonu doneli su Pijenar u 90. i Jelavić u 92. minutu.Mančester junajted je ranije danas u gostima nadigrao Mančester siti rezultatom 3:2.Prvo mesto na tabeli drži Junajted sa šest bodova prednosti u odnosu na Siti.