Slušaj vest

Fudbaleri Arminije iz Bilefelda plasirali su se u finale Kupa Nemačke i tako priredili ogromno iznenađenje, pošto su na svom terenu pobedili Bajer Leverkuzen 2:1.

Navijačima Bajera teško je pao ovaj poraz, a nakon meča su se suočili sa Granitom Džakom kojem su imali svašta da poruče.

Kamere su zabeležile žustar razgovor švajcarskog reprezentativca i jednog navijača ispred tribine, a kako je to izgledalo pogledajte u priloženom video snimku:

Strelci za Arminiju bili su Marius Vorl u 20. i Maksimilijan Groser u trećem minutu nadoknade poluvremena, dok je jedini gol za Bajer postigao Džonatan Ta u 17. minutu.

Arminija će u finalu igrati protiv boljeg iz duela Štutgart - Lajpcig.

NAPRAVLJENA NAJVEĆA SVETSKA FUDBALSKA LOPTA! Dok se Kopenhagen priprema za domaćina utakmica, Lego pripremio IZNENAĐENJE za fanove Izvor: Kurir televizija