Slušaj vest

Pionirska selekcija Crvene zvezde na dominantan način stigla je do titule šampiona Srbije.

Posle šampionske titule u ligi Beograda gde su izabranici jednog od najperspektivnijih trenera naše zemlje, Slaviše Šuše, pregazili konkurenciju sa tek jednim nerešenim ishodom i svim ostalim pobedama, na završnom turniru održanom u Staroj Pazovi, potvrdili su dominaciju.

U finalnom meču savladali su crveno-beli lučansku Mladost sa 4:1, a do trofeja ih je predvodio najbolji igrač ovog turnira Ognjen Matanović.

Pioniri Crvene zvezde šampioni Srbije Foto: Instagram / crvenazvezdafk_os

Povela je Mladost u finalu golom Bakića u šestom minutu, ali je usledio preokret i Zvezda je preko Trpevskog u 14, Lazovića u 16, Radojevića u 51. i pomenutog Matanovića u 80. minutu stigla do pobede. Pehar je podigao kapiten ove talentovane generacije Zvezde, ali i reprezentacije Srbije, Andrej Arsenijević.

Nema dileme da će ova generacija, ali i perspektivni trener Slaviša Šuša, i u godinama koje dolaze ostaviti dubok trag u srpskom fudbalu.

 BONUS VIDEO:

Delije, koreografija, Kup Srbije, FK Crvena zvezda Izvor: Kurir