(VIDEO) OČAJNI CRNO-BELI: Partizan konačno postigao gol iz igre, ali ponovo izgubio od Vojvodine

Novosadski crveno-beli slavili u Humskoj

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Beogradu ekipu Partizana 3:1 (2:0) u meču 3. kola Superlige Srbije.

Golove za Vojvodinu postigli su Meleg u šestom, Paločević u 29. i Trifunović u 76. minutu. Jedini strelac za Partizan bio je Božinov u 63. minutu.Partizan je zabeležio i drugi poraz u domaćem šampionatu, a crno-beli su trenutno pri dnu tabele sa samo jednim bodom.Klub iz Humske je tek na petom zvaničnom meču postigao gol iz igre, ali je ponovo poražen. Partizan ove sezone nema nijednu pobedu. U Superligi je igrao 0:0 sa Bačkom, a izgubio je od Napretka i sada Vojvodine. Crno-beli su dva puta igrali bez golova sa poljskim Zaglebjem u kvalifikacijama za Ligu Evrope, a posle penala su eliminisani iz ovog takmičenja.Ekipa Vojvodine koja je umorna od puta iz Belorusije i duela sa Dinamom lako je izašla na kraj sa Partizanom, koji je ponovo prikazao bledu igru. Izgleda da ni promena trenera ne daje rezultate, a Marko Nikolić će imati težak zadatak u nastavku šampionata.Tokom meča navijači Partizana su konstantno skandirali "Uprava napolje".Vojvodina je na trećem mestu sa šest bodova uz meč manje, dok je Partizan 12. sa samo jednim bodom.Partizan će u narednom kolu gostovati Javoru, a Vojvodina će igrati sa Napretkom u Kruševcu.

90+3. minut - Kraj utakmice90. minut - Utakmica je produžena za 3 minuta85. minut - Vojvodina mirno privodi meč kraju80. minut - Šansa za LeonardaIlić prosleđuje do Leonarda, koji šutira pored gola76. minut - Trifunović pogađa za 3:1!Nova greška odbrane Partizana, a Trifunović posle kontre pogađa za 3:1!

73. minut - Odbrana Šaranova
69. minut - Kakva šansa za Vojvodinu
65. minut - Nova šansa za Božinova 63. minut - Partizan smanjuje na 1:2
57. minut - Everton neprecizan
52. minut - Nekoliko kontroverznih odluka sudije Ilića
46. minut - Počelo je drugo poluvreme

II poluvreme

45+3. minut - Kraj prvog poluvremena 45+1. minut - Mihajlović šutira preko gola
44. minut - Kakva šansa za Vojvodinu 43. minut - Nova prilika za Božinova
40. minut - Igrači Partizana prave veliki broj grešaka
33. minut - Nova prilika za Vojvodinu
29. minut - Vojvodina vodi 2:0!
20. minut - Partizan napada, Vojvodina preti iz kontranapada

10. minut - Božinov pogađa stativuRadović je posle velike greške Puškarića dobro centrirao, a Božinov je sa oko 10-ak metara pogodio stativu

6. minut - Vojvodina vodi!