(VIDEO) BRIGA ZA GROBARE PRED VEČITI DERBI: Partizan se mučio protiv Borca uoči duela sa Zvezdom

Čačani pali u Humskoj

Fudbaleri Partizana pobedili su u Beogradu ekipu Borca 2:1 (2:0) u meču 23. kola Superlige Srbije.

Strelci za crno-bele bili su Nebojša Kosović u 26. i Leonardo u 34. minutu. Jedini strelac za goste bio je Stefan Mihajlović u 66. minutu sa penala.

TOK UTAKMICE:

90+3. minut - Kraj utakmice90. minut - Utakmica je produžena za 3 minutaNavijači Partizana slave pobedu i najavljuju predstojeći derbi sa Crvenom zvezdom85. minut - Partizan i dalje dominira77. minut - Kakva šansa za JankovićaJanković ima novu priliku za crno-bele, ali je neprecizan

74. minut - Dobar pokušaj Leonarda iz slobodnog udarca
66. minut - Borac smanjuje na 2:1! Mihajlović pogađa sa penala
63. minut - Velika šansa za Tavambu
59. minut - Šansa za Leonardo, ali je Brazilac ponovo pokazao sebičnost
55. minut - Partizan ima inicijativu na startu drugog poluvremena 46. minut - Počelo je drugo poluvreme

45+1. minut - Kraj prvog poluvremenaPartizan posle prvog poluvremena vodi 2:0.

42. minut - Sjajna prilika za Borac
37. minut - Velika šansa za Leonarda

34. minut - GOLLL!!! Partizan vodi 2:0!Partizan vodi 2:0. Sudija Ilija Brdar je dosudio penal posle prekršaja nad Jankovićem. Precizan sa 11 metara izveo je Leonardo, koji je pogodio mrežu rivala.

26. minut - GOLLL!!! Partizan vodi 1:0!

16. minut - Partizan dominira, ali bez pravih šansiPartizan ima inicijativu od starta utakmice, a gosti pokušavaju iz kontri da iznenade crno-bele

4. minut - Prva šansa na utakmici
1. minut - Utakmica je počela

Sastavi timova:Partizan: Kljajić, Vulićević, Milenković, Ostojić, Miletić, Kosović, Jevtović, Janković, Mihajlović, Leonardo, Tavamba.Borac: Mišić, Ignjatijević, Marković, Drašković, Kostić, Marčić, Marinković, Tiago, Mihajlović, Jovanović, Živanović.

Partizan je drugi na tabeli sa 51 bodom, dok je Borac u donjem delu tabele sa samo 18."Imam poverenja u svakog igrača da opravda šansu na najbolji mogući način jer se naš cilj ne menja protiv koga god da igramo, u kom god sastavu. Očekujem agresivan, motivisan i borben Partizan, koji zna šta želi i koji će tražiti put do nove pobede", rekao je trener Partizana Marko Nikolić uoči meča. On je naveo da će se sastati dve ekipe u dobroj formi, s obzirom na to da je Partizan neporažen u 18 vezanih utakmica, dok Borac ima tri uzastopne pobede, što je podatak koji po njegovim rečima "upozorava".