(VIDEO) DUŠAN SILNI: Evo zašto je Tadić KLJUČNI IGRAČ Muslinovih Orlova

Maestro

Gde je stao na kraju 2016. godine, Dušan Tadić je nastavio 2017. Sjajni fudbaler Sautemptona je i dalje udarna snaga srpske reprezentacije.

Tadić je to dokazao i danas u Gruziji, gde je učestvovao kod sva tri gola "orlova" u pobedi 3:1.

Tadić je dao jedan gol i zabeležio dve asistencije!

On sada na kontu u ovim kvalifikacijama ima četiri pogotka, koliko i Aleksandar Mitrović. Time su njih dvojica ne samo najbolji strelci srpske reprezentacije, već i Grupe D, uz Velšanina Gereta Bejla.

Učinak Tadića u Tbilisiju je nemerljiv. "Orlovima" nije išlo sve dok u finišu prvog poluvremena nije dao sjajan pas Kostiću, nad kojim je zatim napravljen penal, koji je 28-godišnji momak iz Bačke Topole pretvorio u izjednačenje - 1:1.

U nastavku je namestio oba gola i Mitroviću i Mijatu Gaćinoviću za konačnih 3:1.

Tadić je prošle godine postao ljubimac navijača "orlova", a sada im se još jače učvrstio u srcima...