LUDNICA U LIGA KUPU: Vest Hem eliminisao Mačester junajted, pobede Čelsija, Totenhema i Arsenala!

engleska

Fudbaleri Vest Hema plasirali su se večeras u četvrto kolo Liga kupa, pošto su u gostima pobedili Mančester junajted sa sa 1:0.Strelac pobedonosnog gola za Vest Hem bio je Manuel Lanzini u devetom minut.

Čelsi je u Londonu pobedio na penale Aston Vilu sa 5:4, nakon što je utakmica završena 1:1, dok je takodje posle penala Totenhem kao gost iz takmičenja izbacio Vulverhempton sa 5:4, pošto je meč završen 2:2.

U četvrtom kolu je i Arsenal, koji je na svom terenu pobedio Vimbldon sa 3:0.

Golove za Arsenal postigli su Aleksandre Lakazet iz penala u 11, Emil Smit Rou u 77. i Edvard Nketia u 80. minutu.

Lester je prošao u četvrto kolo pobedom na gostovanju protiv Milvola sa 1:0, a Brajton je na svom terenu pobedio Svonsi sa 2:0.

Utakmice četvrtog kola na programu su 26. i 27. oktobra.