JEZIVO! Pogledajte kako izgleda Nejmarov OTEKLI ZGLOB posle meča sa Srbijom! Da li je ovo KRAJ za Brazilca u Kataru? (FOTO)

KATAR 2022

Mundijal 2022 -

Za Nejmara je ovo prvenstvo možda završeno! Brazil strepi, a uskoro bi lekari trebalo da saopšte stepen povrede.

Nejmar je napustio meč u 79. minutu zbog ozbiljnog problema s povredom zgloba desne noge.

Sada se pojavila i fotografija oteklog zloga koji izgleda jezivo.

Reprezentacija Srbije porazom je počela takmičenje na Svetskom prvenstvu u Kataru, pošto je u Dohi, u prvom kolu G grupe, izgubila od Brazila sa 2:0 (0:0).

Nejmar

Pogotke za petostruke prvake sveta postigao je Rišarlison u 62. i 73. minutu, a drugi gol je bio malo remek delo.

Fudbaleri Srbije bili su nemoćni i gotovo da nisu pružili nikakav otpor favorizovanim Brazilcima, a s obzirom na sve što je viđeno, konačanim rezultatom možemo da budemo zadovoljni.