ORLOVI SE BORILI, PETLOVI NA KRAJU IPAK SLAVILI: Srbija poražena od Francuske u drugom meču na SP! (VIDEO)

sp

Muška rukometna reprezentacija Srbije izgubila je danas od Francuske sa 32:21, u drugom kolu Svetskog prvenstva.

Srbija ima jedan bod iz dve utakmice i četvrta je na tabeli. Ispred su Nemačka i Francuska sa po četiri, Rusija sa tri, a iza Brazil i Koreja koje su bez bodova.

Najefikasniji u porazu od Francuske bio je Bogdan Radivojević sa šest golova, Ivan Mosić je dao četiri, a Miloš Orbović i Vanja Ilić po tri.

Francusku su sa po golova predvodili Lidovik Fabregas i Nedim Remili.

Srpski rukometaši će sledeću utakmicu igrati u ponedeljak od 15.30 protiv Brazila.

DRUGO POLUVREME:

60. minut - 32:21 - Kraj utakmice.

57. minut - 31:20 - Francuzi jure gol razliku i prosto ne žele da stanu.

53. minut - 29:18 - Fabregas je neumoljiv. Srbija nema rešenje za ubitačan napad Francuza.

48. minut - 26:17 - Mini serija Francuza. Ponovo vraćaju ubedljivu. Remili je nezaustavljiv.

45. minut - 23:17 - Novi gol Radivojevića posle dobre kontre.

42. minut - 22:14 - Pušica postiže prvi gol za Srbiju u nastavku!

38. minut - 20:13 - Francuzi u velikom naletu. Srbija ne može da se sastavi.

32. minut - 17:12 - Bolje su Francuzi ušli u drugo poluvreme!

PRVO POLUVREME:

30. minut - 15:12 - Poluvreme!

27. minut - 12:9 - Pad koncentracije Orlova i Francuzi su u velikom naletu.

22. minut - 9:8 - Spektakularan gol Kukića za novu prednost Orlova.

18. minut - 7:6 - Novi gol Radivojevića iz kontre. Srbija ponovo vodi!

16. minut - 6:5 - Radivojević vraća prednost Srbiji!

13, minut - 5:5 - Posle sedmerca Vanje Ilića, na drugoj strani pogađaju Francuzi za novi egal.

11. minut - 4:4 - Fabregas donosi izjednačenje.

9. minut - 4:2 - Marsenić pogađa uz kontakt.

5. minut - 3:1 - Mošić postiže drugi gol na meču!

2. minut - 2:1 - Marsenić donosi prvu prednost Srbiji na meču.

1. minut - 0:1 - Dikamen postiže prvi gol na meču.

1. minut - Utakmica je počela!

U prvoj utakmici na prvenstvu podmlađeni tim selektora Nenada Peruničića odigrao je nerešeno s Rusijom 30:30 (16:16), nesrećno ispustivši pobedu u samom finišu susereta.

Ipak, raduje i ohrabruje igra novih "orlova", koji će pokušati da i favorizovanim francuzima "pomrse račune".

Utakmica između reprezentacija Srbije i Francuske počinje u 20.30.