"MRZIM PATETIKU, ALI..." Legendarni Dragutin Topić PONOSAN na ćerku Angelinu: Posle svih MUKA ovo je neverovatno!

EMOTIVNO

Dragutin Topić, otac i trener naše mlade atletičarke Angeline Topić, ponosan na ćerku koja je uprkos svim problemima ostvarila veliki uspeh na Svetskom prvenstvu.

Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je bronzanu medalju u skoku uvis na Svetskom prvenstvu za takmičare do 20 godina u kolumbijskom gradu Kali.

Topić je osvojila bronzu pošto je preskočila metar i 93 centimetra.

Dragutin Topić je na društvenim mrežama podelio Angelininu fotografiju i napisao jednu izuzetno emotivnu poruku.

- Mrzim patetiku i ono bronza zlatnog sjaja, ali ovaj put to stvarno i jeste tako. Posle jučerašnjih muka ovo je neverovatno. Jer si ti neverovatna - napisao je ponosni otac Dragutin.

Podsetimo, pre finala dogodio se veliki skandal. Topić je otkrio da su srpske atletičarke otrovane hranom u hotelu. Teodora Boberić zbog toga nije mogla da se takmiči, a pod velikim znakom pitanja bio je i nastup najveće nade srpske atletike u finalu. Ipak, Angelina je uložila poslednje atome snage i napravila čudo.

Zlatnu medalju osvojila je Estonka Karmen Brus sa 1,95 metara, a srebrnu Holandjanka Brit Virman sa 1,93 metra, ali iz manje pokušaja od Topić.