(VIDEO) MAJSTORISKI POTEZ: Neverovatno šta je uradio glavni sudija meča Đoković - Berdih

Oduševio sve u Bersiju

Igrao se taj-brejk drugog seta, tenzija je dostizala vrhunac... A onda je sve to prekinuo Karlos Bernandez.

U pariskoj hali "Bersi" Novak Đoković i Tomaš Berdih igrali su odlučujuće poene četvrtfinalnog duela. Čeh je imao set loptu na svoj servis pri rezultatu 7:6. Bio je na korak od izjednačenja u setovima. Svi su bili kao na iglama. Berdih je napravio prvu servis grešku, Đoković je opalio lopticu...

A glavni sudija Karlos Bernandez je uradio nešto što je makar na trenutak prekinulo tenziju i izazvalo oduševljenje svih prisutnih.