STARA DAMA GAZI: Tevez doneo pobedu Juventusu, novi trijumf Mihine Sampdorije

Argentinac prekinuo Parmin niz

Juventus je pobedio Parmu s 2:1, dok je Sampdorija u gostima nadigrala Sasuolo s 2:1

FIRENCA - Fudbaleri Milana pobedili su u gostima ekipa Fiorentine s 2:0 u meču 30. kola italijanske Serije A.Golove za Milan postigli su Mekses u 23. i Baloteli u 64. minutu. Nenad Tomoći igrao je za Fiorentinu do 68. minuta kada je zamenjen.Juventus je pobedio Parmu s 2:1. Oba gola za lidera Serije A postigao je Karlos Tevez u 25. i 32. minutu. Jedini strelac za goste bio je Molinaro u 62. minutu. Juventus je ovom pobedom prekinuo Parmin niz od 17 mečeva bez poraza.Sampdorija koju sa klupe predvodi Siniša Mihajlović pobedila je u gostima ekipu Sausola s 2:1. Sampdorija je povela golom Sansonea u prvom minutu. Na 1:1 izjednačio je Longi u 16. Pobedu gostima doneo je Okaka Čuka u 67. minutu.U ostalim večerašnjim mečevima postignuti su sledeći rezultati: Đenova - Lacio 0:2, Atalanta - Livorno 2:0, Kaljari - Verona 1:0, Katanija - Napoli 2:4 i Kjevo - Bolonja 3:0.Prvo mesto na tabeli drži Juventus sa 81 bodom, dok je Roma druga sa 67. Sampdorija je deveta sa 40 poena.