Slušaj vest

Megazvzda Mile Kitić došao je na Zoraninu i Stevinu proslavu povodom rođendana i krštenja njihove ćerkice.

Jedan od najuspešnijih autora u isotoriji muzike upriličio je veselje za pamćenje. Okupio je velika imena domaće estrade, a u jednom trenutku mikrofona se latio i Kitić.

Poznati na slavlju Simeunovića Foto: Jakov Milosevic, Kurir

On se najpre obratio Simeunoviću tokom svog govora:

- Drago mi je što sam večeras u društvu ovako dobrih ljudi. Imam jedan problem, on je opasan zadatak dao životu. Neću puno da vas davim - rekao je Mile i zapevao vanvremenski hit "Kraljica trotoara".

Međutim, nakon što je pustio glas i zajedno sa svim gostima otprvao refren, Mile je dodao:

- E moj Stevo, muke si mi zadao! Svako veče ti po tri puta pevam ovu pesmu! - rekalo je i nasmejao sve do suza.

Mile Kitic na proslavi digao goste na noge Izvor: Kurir

Inače, prvi su na slavlje stigli Vesna i Đole Đogani. Oni su se odmah smestili na posebno rezervisana mesta, a potom je usledio i dolazak njihovih kolega. Pevačica Nataša Đorđević je dugo u medijskoj ilegali, ali je došla na slavlje svojih prijatelja i kolega. Potom je stigla i pevačica Snežana Đurišić sa partnerom Vanjom, a nakon toga i Jovana Tipšin.

Pevač Mile Kitić je na slavlje došao sam, kao i njegov kolega Beki Bekić i Aleksandra Tadić Cipka. Potom je u salu ušla i zvezda večeri, a to je malena Jovana.

Kurir.rs

 Vesna Đogani na proslavi Simeunovića:

Vesna Đogani intervju Izvor: Kurir