ZABRINUTA ZA ŽIKINO STANJE! Dragana Katić se hitno oglasila nakon što Jakšić hospitalizovan, izustila samo jedno
Povodom njegove situacije, oglasila se i voditeljka Dragana Katić, koja sa Žikom godinama vodi emisiju "Nikad nije kasno" i s kojom gaji blisko prijateljstvo
Žika Jakšić je danas hospitalizovan nakon što je osetio zdravstvene tegobe, a prema informacijama iz produkcije "Grand", u bolnici će provesti nekoliko narednih dana.
Povodom njegove situacije, oglasila se i voditeljka Dragana Katić, koja sa Žikom godinama vodi emisiju "Nikad nije kasno" i s kojom gaji blisko prijateljstvo.
Dragana se kratko oglasila, što nije iznenađujuće s obzirom na ozbiljnost situacije i njenu zabrinutost za dugogodišnjeg kolegu i prijatelja.
- Čula sam da je u bolnici, očekujem brz oporavak - rekla je kratko Dragana.
Podsetimo, Žiki je iznenada pozlilo, ali se sada oseća stabilno, a lekari su optimistični i očekuje se da će nekoliko dana provesti u bolnici.
Iako nije tačno precizirano zbog čega mu je pozlilo, kako se navodi, odnosno kako pišu domaći mediji, u pitanju je problem sa krvnim sudovima.
Poslušajte zanimljivosti o estradnjacima: