NOVAK JAČI I OD SUDIJA: Ukraden mu je bitan poen, ali je uzeo set! NEREALNO (VIDEO)

OGROMAN PREVID

Najbolji teniser sveta Novak Đoković se u polufinalu Mastersa u Rimu bori ne samo protiv Norvežanina Kaspera Ruda već i protiv sudijskih grešaka.

Jedna takva desila se u desetom gemu prvog seta. Servirao je Rud na 4:5 za osvajanje seta, sudije su rekle da je dobra lopta, ali Novak je smatrao da nije zakačila liniju i – bio je u pravu.

To su prikazale i kamere, koje se vide samo u TV prenosu i ne koriste se prilikom mečeva na šljaci, već se gleda trag loptice.

Sudija Nur je pogrešio u vrlo bitnom trenutku i veoma oštetio Novaka, ali se to u konačnom rezultatu seta nije osetilo, jer je Đoković slavio sa 7:5.