"IMAMO PROJEKAT REKONSTRUKCIJE VEĆ NEKO VREME" Urbinista o ulaganju u pijace Kalenić i Bajloni (VIDEO)
Od juna 2022. godine, Grad Beograd kontinuirano ulaže u pijace, a rekonstrukcija poznatih pijaca "Kalenić" i "Bajloni" obezbediće bolje uslove i za prodavce i za kupce.
- Vezano za pijacu Kalenić, mi projekat već neko vreme imamo. Potpuna rekonstrukcija pijace, u svakom smislu, i parternog uređenja, i nadstrešnice, i lokala i svih objekata koji se tamo nalaze, da bi mogli da se podele po vrsti proizvoda koji se tamo prodaju i biće savremena pijaca koja je nalik nekim pijacama u inostranstvu - rekao je Marko Stojčić, glavni urbanista i dodao:
- Što se tiče pijace Bajloni, u toku je izrada projektne dokumentacije. Ono što je specifičnost te pijace je što će se paralelno sa izgradnjom metro stanice, graditi, i pijaca, i javna garaža.
Pogledajte njegovu izjavu u nastavku:
Kurir.rs
SERIJA VAŽNIH SASTANAKA U PRAGU: Predsednik Vučić razgovarao sa Miroslavom Lajčakom, čeka se obraćanje na forumu