(VIDEO) CRVENI ĐAVOLI SE RAZGOROPADILI: Moćna Belgija pregazila Republiku Irsku

Lukaku i Vicel obradovali naciju

Francuska 2016 -

Fudbalska reprezentacija Belgije pobedila je selekciju Republike Irske 3:0 (0:0) u meču drugog kola grupe E na Evropskom prvenstvu u Francuskoj.

1 / 12 Foto: Reuters

Strelci za Belgiju bili su Lukaku u 48. i 70. minutu, kao i Vicel u 61.Italija je u petak u prvom meču drugog kola grupe E pobedila Švedsku 1:0.Italija je prva na tabeli sa šest bodova, dok je Belgija druga sa tri. Švedska i Republika Irska imaju po bod.U poslednjem kolu, koje je na programu 22. juna, sastaće se: Italija - Republika Irska i Švedska - Belgija.

TOK UTAKMICE90+3. minut - Kraj utakmicePrva pobeda Belgije na EP. Belgija je pobedila Republiku Irsku 3:0.90. minut - Utakmica je produžena za tri minuta80. minut - Belgijanci sigurnom igrom održavaju vođstvo70. minut - GOLLLLL!!! Lukaku za 3:0!GOLLLLL!!! 3:0 za Belgiju! Ponovo se Lukaku upisuje u strelce posle odlične asistencije Azara.

61. minut - GOLL!!! Belgija vodi 2:0!

55. minut - Irci se otvorili posle primljenog golaIrska ima više od igre posle primljenog gola. Irci napadaju i prete Belgijancima48. minut - GOLLLL!!! Belgija vodi 1:0!Konačno gol!!! Belgija zasluženo vodi 1:0. U listu strelaca upisao se Lukaku! De Brujne je poveo kontru, a Lukaku je pogodio protivničku mrežu

46. minut - Počelo je drugo poluvreme45. minut - Kraj prvog poluvremenaPosle prvih 45 minuta nema golova na utakmici Irska - Belgija

38. minut - Porodica Robija Kina na tribinama

33. minut - Velika šansa za IrskuKlark je šutirao glavom sa oko 11 metara od gola, ali je završila tik pored desne stative25. minut - Belgijancima poništen golFudbaleri Belgije su postigli gol, koji je poništen zbog ofsajda. Gol koji je postigao Karasko

21. minut - Sjajna prilika za Belgiju 15. minut - Igra se odvija uglavnom na sredini terena

4. minut - Belgijanci agresivni na početkuBelgijanci su ušli agresivnije u meč. Prvu priliku imao je de De Brujne, ali je lako intervenisao golman Irske

1. minut - Utakmica je počela